Amazon Dropshipping Eğitim Ve Danışmanlık
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
AMAZON DROPSHİPPİNG EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
AMAZON DROPSHİPPİNG EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

AMAZON DROPSHİPPİNG EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Amazon Dropshipping Danışmanlık hizmeti size sunulan özel bir danışmanlık hizmetidir. Ders müfredatı tamamen sizin müsaitlik durumunuza göre düzenlenir ve sizinle iletişim halinde kalınarak sizler için uygun olan zaman dilimlerinde eğitimler online ve uygulamalı olarak gerçekleştirilir.

Eğitim esnasında her detay ve her konu üzerinden defalarca geçilerek sizin daha iyi anlamanıza olanak sağlanacak. İstediğiniz soruları bizzat sorarak cevap alabileceksiniz.

RDM GLOBAL Danışmanlık çözüm ortağınız olarak bizler, uluslararası e-ticaret platformlarında en etkili ve uzun vadeli ticaret yapmanın tüm ayrıntılarını sizlere paylaşacağız, bu sayede ürün yatırımı yapmadan sadece satmak istediğiniz ürünlerin analizini çıkartarak stoksuz bir ticaret platformu oluşturmuş olacaksınız.

Dropshipping olarak adlandırılan stoksuz satış sistemi, aslında Amazon pazarları üzerinde oldukça sıkıntılı bir ticaret modelidir. Bunun başlıca sebeplerinden biri ise daha hesap açılma esnasında yapılan hatalardan dolayı satıcı hesaplarının Amazon tarafından incelenmek üzere askıya alınmasıdır. Buna Amazon terimleri ile Satıcı Hesap Suspend’i denmektedir.

En çok karşılaşılan bir sebebi ise, ürünlerin envanterinize bazı programlar kullanılarak gelişi güzel listelenmesidir. Uzun ömürlü bir Dropshipping hesabı için bu çok yanlış yapılan bir harekettir.

Amazon platformlarında uzun vadeli bir Dropshipping satış modeli düşünürseniz, taki hesabınızın açılış esnasından başlayarak her ayrıntıya dikkat ederek ilerlemelisiniz. Buda yeni başlayan bir Amazon satıcısı için çok zor bir durumdur, çünkü yeni satıcılar karşılarına çıkacak hataları aşamayabilir yada nelerle karşılaşacakları konusunda tecrübe sahibi olmayabilirler. En küçük bir hata hesabınızın kapanmasına yol açabilir.

Ayrıca envanterinizde satışa sunacağınız ürünler için, çok iyi araştırmalar ve analizler yapmalısınız, bu durumda hem rekabetten sıyrılmış olacaksınız hemde daha yüksek kar elde ederek hızlı para kazanmış olacaksınız.

Dropshipping satış modeli FBA ile yapılan satış modeline benzemez, iyi bir tecrübeye sahip değilseniz profesyonel bir yardım almadan denememenizi tavsiye ederim. Çünkü bu iş modelinde ürün iadeleri ile başa çıkmak bile çok zordur.

Bizler tecrübe sahibi ekibimiz ile, ta ki hesabınızın açılışından sipariş yönetimine kadar sizin yanınızda olacağız.

Amacımız sizlere devamlılığı olan bir ticaret platformu oluşturmak, böylece sizler artık sadece evinizde oturarak para kazanmaya başlayacaksınız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın